Hmm, skutečně? Ale to je ták hlubokomyslné.

28. dubna 2013 v 21:55 | Taika |  Všeobecně
Chcete říci, že blogování teď znamená mít plná ústa (pardon, prsty) stížností na vlastní život? (Netvrdím, že nenajdete sem tam i nějaké kvalitní články, ale chce to snahu.)
Když už jsme u těch stížností, oukej, jdem si stěžovat. Na plnou hubu, totiž klávesnici:
1)Viz první věta tohoto článku. Kam se poděly časy, kdy se tu dalo narazit na zajímavá témata týdne? Na inteligentní články? Já vím: *Splách-hrrrk* Přesně tam.
2)Kde jsou ty časy (muhehe, mluvím jako osmdesátiletá babka), kdy si člověk zašel do prvního obchodu s obuví a tam, jéje, boty, co se mi líbí a potřebuju je. A jé, hleďme, ony jsou i pohodlné...
Na vysvětlenou: už jste někdy zkoušeli projít skrz asi osm obchodů, regál po regále, koukat po těch vysokých podpatkách, kytičkách, mašličkách, lesku, třpytu, nebo v tom druhém případě, nepohodlně vyrobených botaskách a ošklivých humpoláckých botách s podrážkou téměř na celou dlaň širokou, a hledat, jestli mezi tím šuntem náhodou nenarazíte na obyčejné, nevýrazné a pohodlné plátěné tenisky? Já si to nedávno vyzkoušela. Proklínám současné návrháře bot. Oni (ony?) to určitě nenosí, a pokud ano, chtěla bych kohokoliv z nich vidět ujít v těch růžových kytičkovaných boténkách na vysoké platformě tak těch pět šest kiláčků po polňačce. Moc moc.
3)Odřela jsem si paty. Je sice hodně riskantní kupovat boty na netu, ale nikdy se mi nestalo, že by ty boty TAK MOC nepružily. Pata takovéhle pevnosti je u bot naprosto nevhodná věcička. Au.
4)Mám si udělat neonově modrý pankáč dvacet cenťáků vysoký, aby si mě lidi všimli, když na ně mluvím? A nalepit si na něj rolničky, blikátka a možná nějaký ten starý klakson? Zdá se. A možná ještě něco ostrého.
5)Pořád si stěžuju, až mě to samotnou nebaví.*
*Kecám, pochopitelně. Víte, je spousta věcí, co si nechávám pro sebe, aniž bych musela. To, co je uvedeno výše, je spíše malá demonstrace toho, jak úžasně si umíme my lidi stěžovat a nadávat na úplně všechno. Jsou chvíle, kdy se stydím za svou příslušnost k lidské rase.
Na druhé straně, pokud svět směřuje tam, kam se mi zdá, že směřuje, za chvíli si to lidstvo podělá tak, že celá naše lidská, takzvaně vyspělá civilizace půjde do kytek (ano, narážka na květinové botičky, trička, kabelky, kabátky, kalhoty... i jako osoba pohlaví ženského bych si v tom připadala přihřátě).
Jak moc mě tohle nebaví. Jsem divná (jupí!), protože se nedržím proudu. Muhehe. Jsem divná, protože jsem fantasačka. Jsem divná, protože se bavím sama se sebou. Jsem divná, protože jako jedna z mála holek jsem naprosto a úplně spokojená se svou postavou. Jsem divná, protože se vlastně vůbec nscítím být člověkem. Jsem divná, protože mě fascinují cizí řeči (ve smyslu prostředek komunikace, ne drby). Jsem divná, protože se chci naučit bojová umění. Nějaká. Jsem divná, protože se strašně moc chci naučit vrhat sekerou, jen tak. Jsem divná, protože ráda čtu tlusté knížky s dlouhými nebo dokonce prapodivnými slovy, jako je třeba "křihouš".
Jsem divná, tak se z toho třeba postavte na hlavu. Vlastně se neptám, ne, opravdu si nekladu otázku, proč jsem divná, proč vlastně já. Někdo musí a já se svého úkolu zhostila dokonale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enitas Enitas | Web | 28. dubna 2013 v 22:11 | Reagovat

Ne, nejsi divná. Každýmu se prostě líbí něco jinýho a něco jinýho ho baví. Nechápu, proč mají poslední dobou lidé potřebu říkat jak jsou divní, jiní než ostatní, nejvíc odlišní atd. (To si neber nijak osobně, jen když člověk čte o někom hrozně divném a originálním tak po desátý za večer, říká si pak taky "proč zrovna já?" :D)

2 Taika Taika | Web | 28. dubna 2013 v 22:40 | Reagovat

[1]: Nojo, dobře. Osobně si to neberu, ale víš - oni jsou originální všichni. A já jsem viděla zpravidla lidi si na svou originalitu akorát stěžovat. A já si nestěžuju, ostatní si stěžujou na mě. :D

3 Drakert Drakert | 21. května 2013 v 20:14 | Reagovat

žiju podobně "divným" způsobem života a náramě si to užívám hlavně reakce okolí

4 Kiwi Zelená Kiwi Zelená | Web | 3. června 2013 v 20:37 | Reagovat

občas mi připadá, jako bych to psala já :D sakra... :):D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama